| Matt24 a întrebat:

Hello, am urmatoarea problema.Ghetele cumparate acum 2 luni au inceput sa imi faca probleme.Nu stiu exact materialul din care sunt facute fiindca nu am primit cutie cu ele.Materialul este de culoare albastra, fin la atingere gen catifea.Desi le-am purtat prin zapada si le-am udat, umezeala nu-mi ajunge la picior ci doar se impregneaza la suprafata materialului.Acum,am observat ca in partea de jos a ghetelor, locul unde este lipit materialul de talpa, incepe sa se erodeze intr-un fel, apar mici gaurele care imi indica faptul ca de acolo a disparut partea albastra a materialului. Ce e de facut? Cum sa retusez golurile?

Răspuns Câştigător
| Mihai_1652 a răspuns:

Nu cred ca se poate rezolva cumva...cel mai bine e sa te duci la un cizmar, ceva thinking