| DutzuRazor a întrebat:

Nu este vreun pix/stilou cu cerneala care dispare? Am nevoie sa scriu acum si dupa ceva timp sa se evapore, sa se stearga singura.
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Numai sa-l vezi cum arata si sa-l gasesti in papetarie: http://www.pilotfrixion.ro/despre-pix
Aici daca-l comanzi te mai costa 16 lei transportul. Daca iei 10 pixuri e gratuit pentru localitatile: Adjud, Alba Iulia, Alexandria, Arad, Babeni, Bacau, Băile Govora, Bârlad, Bistrița, Brăila, Brașov, Buzău, C.L. Muscel, Călărași, Călimănești, Câmpina, Caracal, Cernavodă, Cluj Napoca, Constanța, Craiova, Curtea de Argeș, Dej, Deva, Dr.Tr.Severin, Drăgășani, Făgăraș, Fetești, Filiași, Focșani, Galați, Giurgiu, Horezu, Huedin, Iași, Mangalia, Mediaș, Miercurea Ciuc, Motru, Od. Secuiesc, Oltenița, Onești, Oradea, Orșova, Piatra Neamț, Pitești, Ploiești, Râmnicu Sărat, Reghin, Rm. Vâlcea, Roșiori de Vede, Satu Mare, Sebeș, Sf. Gheorghe, Sibiu, Sighișoara, Slatina, Slobozia, Suceava, Talmaciu, Târgoviște, Tecuci, Tg Jiu, Tg Mures, Tg Secuiesc, Timișoara, Tr. Măgurele, Tulcea, Urziceni, Vaslui, Zalău.

5 răspunsuri:
| alex3456meswi a răspuns:

Pilot frixion

| TinaFlorentina a răspuns:

Nu stiu exact daca exista, insa pilot frixion cred ca ti ar fi de ajutor. Poti sterge tu dupa.

| Giulia100 a răspuns:

Este un pix pe nume Pilot Frixion si se sterge. Este foarte bun, doar ca costa cam mult. Si scrie foarte frumos

| untu a răspuns (pentru Giulia100):

10 lei si ceva bani nu e mult!

| Draga_Alexandru_1989 a răspuns (pentru Giulia100):

Da ai dreptate