| irinuka1890 a întrebat:

Realizez accesorii handmade, si as dori sa-mi deschid un site pe internet, sa fie fara plata, pentru a-mi promova lucrarile mele. Celor mai bune raspunsuri FUNDA!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Handjob-uri nu realizezi?

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Incearca sa iti faci o pagina de facebook sau un blog.

| costan a răspuns:

Iti faci un blog, este gratis si faci promovare produselor tale, dar iti dau un sfat cand deja ai ceva experienta in promovare cumpara un site va fi mult mai apreciat si vei face mai multe vanzari. Daca vrei eu o sa te ajut cu alte informatii la timpul potrivit.