| Sorrynel a întrebat:

stie cineva daca exista replica de iPhone 4 cu ecran capacitiv, Wi-Fi si voice control? Dati-mi niste site-uri :d. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| elenyss a răspuns:

O replica nu va ajunge nici macar la 20-30% din capacitatile unui iPhone, probabil niciodata! Daca vrei un iPhone replica ca sa "dai bine", ok. Daca vrei sa experimentezi senzatia iPhone, doar unul original te poate ajuta.

6 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Pe bune? " O replica nu va ajunge nici macar la 20-30% din capacitatiile unu iPhone ". @elenyss ai iPhone Replica, ca sa comentezi? Eu una am replica iPhone si merge super, n-am avut nicio problema cu el si nimeni nu si'a dat seama ca este replicawinking Ca sa comentezi despre un telefon, trebuie sa'l incerci si in cazul tau nu prea cred ca ai incercat un asemenea telefonwinking Spui si tu ce ai auzit de la unii fraieri care spun si ei " nu sunt bune replicile " dar nici nu le'au incercatwinking

| Sorrynel explică (pentru qLoveSmileღ):

Multumesc tuturor pentru raspunsuri dar mi-am luat iPhone 3g original de pe 14 noiembrie

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru Sorrynel):

Si ce parere ai despre acest telefon? happy

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru Sorrynel):

Scuze, am crezut ca ti-ai luat replica laughing big grin

| CezaraEM a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

Hei buna! happy
Si eu sunt tentata sa-mi iau o replica Iphone 5, pentru ca originalul e prea scump, nu se merita sad
Deci este bun? merita banii, astept raspuns, lasa-mi un mesaj happy
Merci frumos

| KodrutZ a răspuns:

Capacitiv si WiFI, cu siguranta. Voice control, nu prea cred. Vezi si tu pe chinavasion.com, dhgate.com sau madeinchina.com