| ady18 a întrebat:

sunt dintr-o localitate din Jud Giurgiu, as vrea sa dau comanda pe wish/ebay/aliexpress, dar nu stiu daca acestea imi vin la posta din localitate sau la Giurgiu, cine imi poate explica cum sta treaba?

3 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

Posta vamala

| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Pai iti vine unde vrei tu, pentru ca vei baga o adresa si poti baga adresa casei tale si codul postal sau poti spune sa ti se aduca la posta.

| NicoleEazi a răspuns:

Depinde de comanda, la wish maruntisurile iti vin acasa iar cele de valori si dimensiuni mari iti vin la posta vamala