| DNA01 a întrebat:

Cum pot comanda de pe eBay si AliExpress? Coletul vine prin posta sau cum? Si trebuie sa platesc ramburs sau cu cardul? Nu am mai comandat niciodata de pe site-uri din strainatate si nu stiu, poate sa ma ajute cineva?

Răspuns Câştigător
| Paula2018 a răspuns:

Mie mi-au venit la vama si la posta, depinde. Trebuie sa platesti in avans cu cardul, inainte sa comanzi sa fii atenta la recenzii, sunt poze reale si iti poti face o parere corecta asupra produsului. Daca ai peste 10 euro/ colet, in tara platesti tva-ul pentru produsele respective. Daca comanzi de la mai multi furnizori, iti vin coletele separat, de la fiecare, nu primesti un singur colet.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

E plin netul de articole, grupuri despre asta și mai ales TPU. Ce ar fi sa cauți pe google. Ca deja s-a saturat lumea sa înșire aici toate detaliile. Dacă ai o intrebare la care nu ai găsit răspuns mai ziceam, dar așa...