| sdadas a întrebat:

Sunt nedumerit in ceea ce priveste aceasta configuratie de PC. Nu sunt tocmai sigur daca e compatibil ce am ales eu. As vrea sa ma ajutati, multumesc. Aici aveti lista cu componentele: https://www.emag.ro/cart/products?ref=cart.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Din pacate link-ul pus de tine nu functioneaza la noi doarece esti logat pe PC-ul tau cu cosul de cumparaturi. Cand apasam pe link ne duce la cosul nostru care este gol. Ia fiecare piesa in parte si pune un link.

| Zuupass a răspuns:

Link-ul nu merge din moment ce ne aduce in cosul de cumparaturi, te rog sa imi spui informatiile pc-ului care il vei cumpara