| Mermelyn a întrebat:

Am o intrebare sunt compatibile intre ele componentele acestea? https://www.emag.ro/cart/products?path=cart%2Fproducts&r ef=cart&ref=cart vreau doar sa stiu daca sunt compatibile si vreau sa stiu daca pot juca ceva pe acest pc cu o placa de 2gb si 128 bit hdd am eu numai trebuie sa cumpar.

6 răspunsuri:
| tehno125482 a răspuns:

Din pacate nu pot vedea componentele!
mai bine da-mi linkul cu fiecare!

| tehno125482 a răspuns (pentru Mermelyn):

Mie mise pare ok!
cred ca le poti folosi!
dar daca nu esti sigur cumpara un pc deja facut!
bine chiar daca am zis ca da sunt doar 50 la 100 sigur!
asa ca ia-ti un pc deja facut sau cheama un prieten care se pricepe si care poate vedea piesele pe viu!

| Mermelyn explică (pentru tehno125482):

Am făcut alta configurație cu un amd fx 6300 14mb cache daca e sa nu meargă le returnez

| tehno125482 a răspuns (pentru Mermelyn):

Ok!

| tehno125482 a răspuns (pentru Mermelyn):

Mi se pare ok!