| sporu a întrebat:

Salut! As vrea sa cumpar un telefon de pe ebay si nu stiu daca e ok, daca se trag tepe sau daca telefonul ajunge cel putin pana la destinatie. As vrea sa stiu daca ati cumparat ceva de acolo si care e parerea voastra. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anonnymous a răspuns:

E un site destul de cunoscut, verificat si paraverificat. Eu nu mi-am luat nimic de pe ebay, dar si-a cumparat o prietena niste lucruri, A dat comanda de vreo 3 ori la ei, pentru chestii diferite si a fost foarte multumita.