| Bam64 a întrebat:

Vreau sa fac o pre-comanda de pe site-ul Apple la Iphone 11.Si as prefera sa-l iau in rate.E posibil sa-l platesc cu cardul fara a ma duce in fiecare luna la acea companie sa platesc acel contract?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa comanzi in rate de pe site ul de la Apple?
loool

| Bizon95 a răspuns:

Ma indoiesc de mi se indoaie

1. NU iei de LA Apple, chiar pe site-ul apple.ro, in RRROMINICA NU exista iPhone 11... DELOC, incearca:
https://www.apple.com/ro/iphone/
asa ca in cel mai bun cazi iei de pe o firma afiliata care are propriile reguli si facilitati

2. ASTA E GRAV... NU AM AUZIT NICIODATA sa iei in rate de pe net, ratele se fac fata in fata si apoi semnezi, deci, daca nu cumva ai o carte de credit si ratele sunt de fapt la banca, NU VAD CUM poti sa iei in rate

| BogdanM275 a răspuns:

În Romania din cate știu, nu poti aa îl comanzi direct de pe site-ul Apple, caci sa comanzi de la parteneri cum e istyle.