| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,stie cineva unde platesc in Romania 399$ pentru At&T, vreau sa imi iau iphone 5 de la Apple dupa site si cine ma ajuta sa fac comanda, ca eu nu ma prea pricep. Funda PS:livreaza si in Romania nu?

6 răspunsuri:
| armand3004 a răspuns:

Adrian, acele preturi pe care le afiseaza Apple la conferintele sale sunt preturi la abonament pe 2 ani. Cel mai mic pret in Europa il gasesti la magazinele oficiale Apple, undeva la 600 de euro, oficial. Neoficial, o sa gasesti pe OKazii in cateva luni si la 1600 RON furat de prin afara.

| Gabriela0009 a răspuns:

Salut Adrian Telefonu il poti cumpara acum direct din romanaia IPHONE 5 16GB SIGILATE 4000 Lei http://buyaphone.pro

Răspuns utilizator avertizat
| AaNdYy a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu, nu exista, iti dai seama ca preturile alea la jumate adica 200-300 euro is la abonament in US pentru 2 ani, si trebuie sa mai platesti si pentru transportul cu avionul si ajungi mult mai scump decat daca il cumperi din Romania.

Răspuns utilizator avertizat
| AaNdYy a răspuns (pentru adrianboss2011):

Da da zic cu ce dai pentru avion tot la 4000 lei ajungi:]]