| Hppy a întrebat:

vreau sa imi cumpar un Ceas Automatic Winner HighClass Black Edition dar problema este ca am incheietura micuta si cum as putea sa ma orientez sa nu imi fie larg?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aia nu-i problema! M-am uitat pe net si am vazut ca la fiecare za a curelei exista un bolt de prindere. Un ceasornicar poate scoate una sau doua zale si il poti folosi. Bine ca n-ai mana mai groasa ca mine. Eu trebuie sa cumpar intotdeauna alte curele.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat