| BlackEdition a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu niate raspunsuri va rog:
As dori saimi cumpar de la eurogsm.ro un telefon: Samsung galaxy j5 dual sim comandand-ul de pe site-ul lor, adica sa il cumpar online.
Vreau sa ma ajutati aici:
1. Este un site de incredere/magazinul eurogsm.ro?
2. Aceste produse de la ei sunt functionale sau dupa cateva saptamani de utilizare, pica?
3. Acest telefon mentuonat mai sus, sau celelalte, sunt blocate intr-o vreo retea, sau sunt libere in retea?( pentru ca vreau sa imi pun intr-un slot o cartela de Germania si iun de Ro)
Funda pentru cel care ma ajuta mai explicit, multumesc frumos!

1 răspuns:
| Chirila_Mihnea_1977 a răspuns:

Ia-ti de pe emag.ro. mult mai de incredere, plus ca sunt sigur ca acolo vin decodate, adica poti sa bagi orice cartela. Pretul este acelasi cam pe toate site-urile, +/- 50 lei. Recomand eMAG. Si 100% nu-ti crapa dupa cateva saptamani de folosire