| Jointt a întrebat:

Buna ziua tuturor!
Doresc sa imi achizitionez un Samsung galaxy s2, sau s3, dar nu din magazin, si anume de pe un site, gen Craiova forum, unde se vand produse ori second, ori noi...
Problema este ca am inteles ca pot sa cumpar un telefon cu defect. Se poate intampla asa ceva? Sa cumpar vreun telefon stricat? Ce imi recomandati sa verific la el inainte sa il cumpar?
Nu vreau sa dau 20 de milioane munciti, ca sa mi se strice dupa, va rog ajutati-ma, dau funda!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca poti sa iei un telefon stricat daca il iei second hand. sunt multi care se ocupa cu datul tepelor de genu asta. ia l si tu de pe un site serios si daca vrei sa fii sigur ia-l de nou si gata, cu garantie si toate cele.

| SamyArdy a răspuns:

Daca vrei sa castigi bani seriosi pe internet fara investitie proprie :)
http://cum-faci-bani-seriosi.blogspot.ro/