| BlackEdition a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu niate raspunsuri va rog:
As dori saimi cumpar de la eurogsm.ro un telefon: Samsung galaxy j5 dual sim comandand-ul de pe site-ul lor, adica sa il cumpar online.
Vreau sa ma ajutati aici:
1. Este un site de incredere/magazinul eurogsm.ro?
2. Aceste produse de la ei sunt functionale sau dupa cateva saptamani de utilizare, pica?
3. Acest telefon mentuonat mai sus, sau celelalte, sunt blocate intr-o vreo retea, sau sunt libere in retea?( pentru ca vreau sa imi pun intr-un slot o cartela de Germania si iun de Ro)
Funda pentru cel care ma ajuta mai explicit.
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| AdiAndreiCrs a răspuns:

Din ce stiu eurogsm este partener Orange, de incredere presun ca sunt avand in vedere ca sunt in parteneriat cu Orange, telefonul nu este blocat in retea daca il cumperi la liber, si nici la abonament nu cred ca este. Telefoanele nu au defecte pentru ca sunt aceleasi produse comercializate si de celelalte firme cum ar fi eMAG sau altex si oricum sunt asigurate prin garantie. Sper ca ti-am fost de ajutor, o zi buna!

1 răspuns:
| nikolas25 a răspuns:

Si eu vreau sa mi cumpar de pe eurogsm tot Samsung galaxy j5 2016. Nu stiu cat sunt de buni. dar telefonul totusi mi se pare cam eftin fata de alte site uri si magazine gen altx flanco.