| AndraaAnd a întrebat:

happy Vreau sa-mi cumpar o tableta(Ipad).Dar nu stiu pe care: Ipad 2 sau Ipad 3? Vreau si argumentari! Dau Funda happy

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://laptopnews.ro/the-new-ipad-primele-impresii.html - Vezi aici ce impresie ne-a lasat noua The new iPad! :)
Gasesti si o comparatie cu iPad 2, ca sa iti faci o idee! Succes!

| introduaicinumele a răspuns:

IPad 2, 3-ul il iei daca vrei performante in jocuri si o rezolutie foarte mare si o densitate mare a pixelilor, care sincer mi se pare inutila, ochiul nu va simti nici o diferenta... probabil una foarte mica.

Deci i-ati un iPad 2... sau ceva cu Android (recomand Asus sau Samsung).

| AnonimKidd a răspuns:

Logic ca Ipad 3 fiindca cum ii spune si numele e mai buna. Uite aici diferenta dintre Ipad 2 si Ipad 3 : http://telefonultau.eu/.......html.Poti afla mai multe informatii despre Ipad 2 accesand: http://telefonultau.eu/products/Apple-Ipad2-16GB-Black-%252b-3G.html.O zi buna!

| introduaicinumele a răspuns (pentru AnonimKidd):

Dupa mine, degeaba ar cumpara un iPad3... nu cred eu ca fetele se vor uita acum dupa DPI si rezolutii si cipuri grafice... pentru net si majoritatea aplicatiilor e bun iPad2 happy

| biaX a răspuns:

Ipad3 e mult mai perfomante in jocuri si o rezolutie foarte mare si o densitate mare a pizelulor, care sincer mi se pare inutila, ochiul nu va simti nicio diferenta...probabil una mica. Plix funda!