| iuliamusic a întrebat:

as vrea sa imi cumpar tableta ipad mini. Vreau sa stiu cat de buna e? Merita banii sau sa imi iau de la alta firma

Răspuns Câştigător
| Andreea555012 a răspuns:

Eu am iPad mini si sa știi ca e foarte buna! Merita banii! Acum nu știu sigur la ce preț o găsești cred ca undeva între 1800-2000 de lei, eu am primit-o de la matusa mea!

| iuliamusic explică (pentru Andreea555012):

Am gasit-ovpe eMAG undeva la 1500 lei

5 răspunsuri:
| kalex a răspuns:

Da este buna dar este foarte scumpa, eu iti sugerez sa iti cumperi o tableta cu sistemul de operare Android ca sut bune si alea si nu sunt asa de scumpe, dar este alegerea ta.Bafta happy

| iuliamusic explică (pentru kalex):

Am acum android si vreau neaparat de la Apple. Una pana in 2000 lei. Am vreo 1000 si ceva stransi si mai am timp pana la ziua mea.
P.s am telelfonul de la Apple si sunt ff multumita

| ClaudiuStar a răspuns:

Tableta este buna..numai ca are 512 ram ceea ce fac jocurile sa se miste putin mai greu ( unele ) dar in rest este foarte buna big grin As zice sa ti-o cumperi!

| melinda360 a răspuns:

Ati spun spre binele tau sa nu-ti iei merge ca naiba.mai bine pune ceva banuti si ia-ti tableta vonino eu am de 2 ani si merge foarte bine.winking