| Mihai99182 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon la abonament. Care ar fi cea mai buna alegere pana in 1500 de lei?

6 răspunsuri:
| Mihai720 a răspuns:

Eu am Huawei p20 lite. Sunt extrem de multumit de el. Il am de un an. Ce sa spun, probleme cu bateria nu. poze frumoase ( recomand aplicatia selfie sweet daca vrei poze exceptionale si nu esti pretentios ), ruleaza foarte fluent si rapid ( dar odata pe saptamana sa il optimizezi din aplicatia preinstalata, nu folosi cele de pe magazin play ca nu isi fac efectul ) in rest totul este la superlativ. Este decizia ta!

| IonutPetre12 a răspuns:

1500 de lei sa dai la inceput sau tot telefonul sa coste 1500?

| IonutPetre12 a răspuns:

Un A50

| mirceakitsune a răspuns:

Huawei P20 lite

| Mihai99182 explică (pentru IonutPetre12):

Telefonul la liber sa coste 1500. laughing

| IonutPetre12 a răspuns (pentru Mihai99182):

Un a50 e perfect