| Kadxss a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa va intreb daca se gasesc cheetos la carrefour? Am auzit si vazut la unii ca cica se gasesc...
Eu sunt din Arad si nu stiu daca au adus pe aici...

2 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu sunt din Arad, eu am găsit doar la un magazin Coreean sad și la ce scumpe erau, nu cred că se găsesc în altă parte. Era cam bătaie pe ele. Dar o să mă uit mâine prin Carfur că m-ai făcut curioasă.

| Kadxss explică (pentru supadeceapa):

Oo, am auzit ca sunt 2 lei alea mici si 4 lei alea mari, daca gasesti te rog sa mi spuihappy