| ooctaviann a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o problema si cred ca m-ati putea ajuta cu o rezolvare.
Am dat acum cateva zile o comanda pe ebay, din UK. In comanda am notat Nume complet, Oras, Cod Postal, Strada si Nr. Problema este urmatoarea. Ieri am observat ca orasul si codul postal sunt gresite, eu locuind la sat, iar orasul in cauza fiind cel mai apropiat de mine. Daca strada, numarul si numele sunt corecte, mai pot primi comanda? Nu ar fi nicio problema daca as ridica-o de la oficiul postal din oras, ci doar sa ajung intr-un final in posesia coletului. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| alisa201921 a răspuns:

La Shein este funcția ca atunci când Primești comanda sa poți schimba adresa de livrare, fii atent ce mesaje îți vin. Dacă vrei primi vreun email poți solicita schimbarea adresei

| ooctaviann explică (pentru alisa201921):

Nu stiu cum este la Shein, dar pe eBay nu este asa. Ma gandesc ca cei de la posta din orasul pus de mine vor da retur la colet cand vor vedea ca strada respectiva nu exista in oras. Ar fi perfect daca m-ar suna, totusi, tinand cont ca am pus numarul de telefon cand am dat comanda.

| ooctaviann explică:

Am uitat sa mentionez ca am notat si numarul de telefon in comanda. Exista sanse sa fiu sunat pentru schimbarea adresei, odata ce coletul ajunge la posta?