| Andrei0986272 a întrebat:

Salut,vine iarna si vreau sa-mi cumpăr niște bocanci,eu m-am gândit sa-mi iau de la malerbo acum nu stiu cat de buni sunt,de asta va cer vouă sfatul sa le cumpăr sau nu sau daca is buni sau nu, sau puteti sa-mi sugerati alta firma care sa fie buna, bugetul e de 150-200!
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| achimalexandru95 a răspuns:

Salut Andrei,

La Deichmann nu sunt bocanci Marelbo din păcate, dar sunt modele asemănătoare și cam aceeași calitate sau chiar mai bună. Ce zici de ăștia http://bit.ly/BocanciDeichmann?
Online ai mai putea căuta și aici la reduceri pe eMag http://bit.ly/BocanciEMAG.

Înainte să cumperi, sunt câteva lucruri pe care să le iei în considerare la alegerea bocancilor.

1. Mărimea - să fie bună și gândește-te la șosetele groase pe care o să le porți, să încapă și să fie comod.
2. Impermeabilitate. Nu vrei să te uzi la picior nu? Ăsta-i scopul!
3. Materialul. Să fie piele, dacă găsești, arată mult mai bine și nici nu se strică repede.
4. Stilul. Să-ți placă, că dacă nu, nu te vei simți bine în ei, și nu o să fii confident!
5. Talpa. Vezi dacă are aderență, să nu aluneci pe zăpadă că atunci o să fie complicat.

Sper că te-am ajutat. O zi faină!

3 răspunsuri:
| aimullah123 a răspuns:

Mergi si tu in Deichmann si Humanicwinking Daca esti din Bucurestiwinking Daca nu poti comanda si pe net

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Te poti uita pe site la Deichmann si poti vedea si unde gasesti modelul ales si marimea
https://bit.ly/2z2AXVm