| Cojolino a întrebat:

Salut

Vreau sa-mi cumpar un nou calculator si am facut o "calatorie" rapida pe cateva site-uri, am comparat preturile, am facut si cateva sisteme pe componente si recent am ajuns pe acest site de care am auzi dupa internet : acesta este sistemul : http://www.oktal.ro/......9289.html! Vreau sa stiu daca mai bine imi fac un sistem : i5, placa de baza gigabyte, gtx660, memorie kingstone 8 gb ajung undeva la 2800 lei carcasa si restul... sau acest sistem care pare mai bun decat un sistem pe componente si design placut. Sau in caz ca va plictisiti sa realizati un PC de 2800 lei pe unul dintre site-uri. Va multumesc

1 răspuns:
| stresat a răspuns:

E destul de performant sistemul dar si pretul e pe masura. Daca ai bani mergi pe asta.