| B3li3v3 a întrebat:

Salut :)! Spuneti-mi cum imi va merge Battlefield 4, gta 5, far cry3, crysis 3, need for speed rivals pe urmatorul PC: http://www.oktal.ro/......12319.html
Este bun pentru Gaming? Dau FUNDA + VOT! Multuumesc! :D

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Salut.
Da frate merge 100%. Merita pc-ul bani aia... Daca til cumperi sa imi zici si mie ce parere ai de el. Oricum calculatorul este bun.

4 răspunsuri:
| Baris123sefu a răspuns:

Eu nu-ti recomand sa cumperi acest pc pentru ca nu ce bun cel cumparat mai fatil din piese uite aici un sistem de gaming http://www.mediadot.ro/wishlist/31123/ si este mult mai ieftin decat acel pc un plu ai daca cumperi de la mediadot poti cere o asamblare care este grati
Sper ca te-am ajutat

| sltlp a răspuns (pentru Baris123sefu):

Configuratia ta e cu mult sub acel pc.

| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Da merg la hight spre ultra.

| DonFlorino a răspuns:

Frate nu ai nevoie neaparat de un sistem de 4000 de lei pentru a juca jocurile pe care le-ai spus tu eu joc perfect Battlefield 4, Crysis 3, Far Cry 3 pe un sistem cu, configuratia urmatoare
Windows 7 32bit
Procesor Intel Dual Core 2.4 ( OverClock 3.0 )
Placa Video Gigabyte Nvidia GT430 1GB DDR3
4 GB ram
totul m-a costat cam 730 de lei joc jocuri noi printre care FIFA 2014, PES 2014, GTA IV, GRID 2 mai bine iti faci un pc exact asa cum vrei tu si numai irosesti bani aiurea cu 2000 de lei iti faci un pc mai bun ca ala happy