| shmechcriss a întrebat:

Imi merge prototype sau asasin creed pe calculatorul: Calculator OKTAL APU A8-X4, A8 X4 3850 4GB 500GB 7200RPM ATI Radeon HD6550D
site: http://www.oktal.ro/......69282.html

Răspuns Câştigător
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Putin spus iti merge, iti merge perfect...

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Esti bolnav? Mai bine spus II STA perfect, nu ii merge. Calculatorul ala are doar IGP, omule! Nu mai mentionez cit de cu picioarele e facuta configuratia...

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru KodrutZ):

Doamne. mai omule te-a bagat cineva in seama? Ce vrei sa spui ca nu ii merge deloc? Poate tu esti bolnav. nu este buna configuratia. auzi tu rolling on the floor... bai omule dai tu bani sa-si ia AlienWard sau cum se scrie daca esti smecher si vrei sa ajuti oamenii spunandu-le in fata ca nu le merge ceva? Lasa-ma omule in pace.

| KodrutZ a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Ai face bine sa inveti sa scrii, in primul rind. In al doilea rind, i-am zis omului adevarul, nu bazaconii gen iti merge perfect. Sistemul ala ar fi aproape OK pentru jocuri daca ar avea memorii si placa de baza care ar permite impinsa memoria la macar 1866MHz, daca nu chiar 2000, pentru a ajuta IGP-ul (pentru inteligenti ca tine, IGP-ul e chipul video 6550d inclus in procesor care, chiar daca e mult peste solutiile similare de la Intel, tot e binisor sub HD 4770-ul pe care il am in calculator din 2009 si NU a costat un car de bani, ci undeva pe la 380 RON in perioada respectiva).

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru KodrutZ):

AHA, stiu deja sa scriu si mersi pentru sfat, tu chiar nu ai inteles ce vreau sa spun nu? Eu nu sunt unul din asa zisi ''inteligenti'. Si daca nu merge sa fac asa (.) nu-i vina mea, am devenit dependent de puncte laughing, si de ce nu i-ar merge? Oricum nu am inteles nimic din ce ai spus asa ca nu te obosi laughing... mai putin partea cu chipul video si bla bla... Spune-i omului verde in fata nu il plictisi cu chestile astea caci nu o sa inteleaga. Da? Eu cred ca nici nu o sa ii am pe aia 380 de lei laughing.

| KodrutZ a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu, nu stii sa scrii, esti un semianalfabet. De ce nu i-ar merge? Fiindca nu se incadreaza in cerintele de configuratie _recomandata_ pentru a rula AC sau Prototype, de aia.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru KodrutZ):

Ce ziceai? Scuze nu am fost atent, daca eram semianalfabet mai scriam? practic nici nu stii ce inseamna analfabet... dar semianalfabet, nu am ce vorbi cu persoanele cu caracterul orgolios ca si tine. Vrei sa pari intreligent si nu esti. Lasa-ne omule ca suntem satui de cei ca tine