| TnyBZ a întrebat:

A comandat cineva produse pentru auto aparare prin curierat? Iti cere curierul buletinul, sa verifice daca ai 18 ani?

2 răspunsuri:
| TehDevil a răspuns:

Teoretic, iti cere buletinul in momentul in care iti inmaneaza coletul, pentru ca trebuie sa-ti treaca numite date din el, iar tu trebuie sa semnezi pentru primire. Practic, nu stiu daca are vreo relevanta daca ai 18 ani. Trebuie doar sa prezinti buletinul. (Deci sa ai peste 14 ani happy )

| Crayzshgd a răspuns:

Nu îți cere nimic. Nu îți cere buletinul nici măcar la livrare. Și eu mi-am comandat multe cuțite, nici măcar nu te întreabă câți an ai. Bafta