| AkaSoso a întrebat:

Am cautat zile intregi dar fara succes...
Vreau sa gust fructul dragonului (phitaya) si nu am gasit pe nicaieri. As fi preferat sa comand online, dar Mega image (care vinde pe eMAG) nu livreaza si in Sibiu! Sa caut prin supermarketuri zi de zi sa vad daca aduc, nu e o varianta. Gasiti-mi o solutie, si va rasplatsc cu o funda si o cafea cand veniti in oras!

4 răspunsuri:
| AkaSoso explică (pentru darrio2007):

Asta e, dar nu livreaza in Sibiu, pentru ca e vandut de Mega Image, magazinul nefiind prezent si aici.

| darrio2007 a răspuns (pentru AkaSoso):

Vad ca totusi apare acolo si Sibiu. Altfel nu iti mai trimiteam linkul. Sotia mea a gasit in Kaufland, la noi in oras asa ceva. Dar de atunci nu a mai vazut.

| AkaSoso explică (pentru darrio2007):

Pot selecta Sibiu, dar imi scrie" in curand in zona ta"... Si nu am optiunea de cumparare.