| dumitruiistin23were a întrebat:

Salutare! Am o intrebare legata de magazinul Lc Waikiki, acum 3 zile am achizitionat o geaca pe care am purtat-o 3 zile dar nu am murdarit-o sau rupt-o este in stare excelenta dar imi este stramta, in magazin n-am observat acest lucru. Tin sa mentionez ca am bonul dar eticheta aceea legata cu un plastic mic pe care scrie marimea si pretul le-am rupt.In cazul acesta se poate face returnarea? Multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti incerca dar nu cred ca o sa fie primita si nu sunt obligati sa o primeasca.

| sierra1 a răspuns:

Interesant, le porți 2-3 zile apoi le returnezi, așa ești mereu imbrăcat nou-nouț.
Incearcă și vezi dacă ține deși n-aș crede...