| johny92 a întrebat:

Salutare, am o intrebare: Pot anula o tranzactie pe ebay? Adica vreau sa spun ca ma uitam la un anumit item si am dat din greseala "Buy It"... si vreau sa stiu daca pot anula. faza e ca nu am nici cont paypal... vreau niste sfaturi, multumesc.

6 răspunsuri:
| sharky88 a răspuns:

Daca nu ai cont paypal de unde iti retrage banii?

| johny92 explică:

Pai am cont pe ebay dar nu am cont paypal, si vreau sa stiu daca e vreo problema ca am dat Buy It... sa nu trebuiasca sa platesc obligat sau ceva de genul.

| johny92 explică:

Gata, gata am rezolvat... mersi de raspunsuri tuturor.

| alex911 a răspuns:

Da.O sa vina aia in casa si o sa te bata pana cand platesti.

| DonGiovani a răspuns:

Nu tia cerut adresa de e-mail? Daca nu nu iti face gtriji nu s-a facut nimic

| DonGiovani a răspuns:

Tia cerut adresa ta de E-mail? Daca nu nu iti face griji nu s-a favut nimic