| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,vreau sa ma apuc de vanzarea pe eBay dar am o intrebare.
Eu am cont de Paypal dar cardul nu a venit inca, vreau sa stiu daca postez anuntul pe eBay si in caz ca se vad produsele iainte sa asociez cardul cu contul de PayPal (cand o veni peste cateva zile) banii imi intra in contul de Paypal si pot sa ii scot dupa sau trebuie sa am cardul neaparat?

1 răspuns:
| SSJGohan3 a răspuns:

Nu asociezi cardul cu contul paypal ci contul din banca cu contul paypal, poti sa ii scoti pe urma ori de la banca ori de pe card cand iti ajunge...intre timp raman in contul paypal daca ti-a fost validat