| NYØ2002 a întrebat:

Am o mare problema, vreau sa imi comand haine de pe H&M(ca imi plac, sunt ieftine si imi iau mai multe.
Eu la pantaloni sunt nesigur la marimi si imi e frica sa imi iau ca poate sunt prea mari ba prea mici.Am 1,68-1,70m si nu stiu ca m-am masurat cu masuratoarea de croitorie si numerele alea de la marimi imi dau batai de cap ca e complicat din cauza ca:Inaltimea 1, 68 scrie la marimea XS, la talie arata alta marime, sunt bagat in eroare.Eu cred ca as purta M dar nu sunt sigur.La solduri aveam cam 89(la rotund). Cu ce sa ma masor cu ruleta sau cu masuratoarea de croitorie.Cu ruleta nu pot sa imi masor soldurile si talia ca e la rotund.
Cum fac?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NYØ2002 explică (pentru celmaitarenume):

Pai eu vreau de la H&M dar nu este in orasul meu, cel mai aproape oras cu H&M este Iasi. Trebuie sa vad cand mai are taicameo drum pe la Iasi.Pe mine nu cred ca m-ar lasa singur sa merg.Si eu daca ma duc la H&M-ul de la Iasi cred ba sunt mai scumpe, ba nu gasesc acelasi model ca pe Site, in orasul meu este un magazin care multi isi iau haine de acolo si e nasol.Eu mi-am luat un tricou si multi la scoala aveau de ala.Un exemplu:Tu iti iei un tricou si vezi ca toata scoala are model de ala sau fix de ala

| NYØ2002 explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Du-te dracu faci misto de mine.Asa pot sa ma duc in orasul meu sa probez haine dar nu sunt genul meu

Răspuns utilizator avertizat
| Aurora99 a răspuns:

Buna! Vand haine, accesorii, pantofi, tot ce am prin dulap si in general tot ce am prin casa si nu imi mai trebuie in stare foarte buna si la preturi accesibile. Majoritatea sunt luate din mall, deci sunt de firma. Altele sunt nou-noute, nepurtate. Vreau sa scap de ele cat mai repede deoarece nu mai am pic de loc in casa. Orice iti trebuie, da-mi mesaj in privat si iti trimit poze/video pe whapp sau messenger, raspund la orice detaliu. Livrez oriunde in tara. Am experienta cu clientii de 3 ani.Zi faina!