| Mememaker a întrebat:

Salutarek am si eu o intrebare. As vrea sa cumpar si eu un laptop cu cuponul de pensie de la altex sau de la flancok mai merge? Varsta pensionarului este 65.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu nu poti sa cumperi nimic, ca ai 14 anisori si chiar daca furi talonul de pensie al bunicului, nu este posibil asa cev.

Va trebui binicul sa mearga in persoana la Altex si sa semneze un contract de creditare, ca sa credite nu se dau copiilor.

| Mememaker explică (pentru Violleta2022):

Multumesc

| Mememaker explică (pentru Violleta2022):

Si exista o limita la pret? eu vreau sa cumpar un laptop de 4 mii sau 5 mii