| Edmonds2342 a întrebat:

Cam care ar fi prețul unui telefon (Huawei p10 lite ) in perioada black Friday, în condițiile în care telefonul este 1000 de lei la momentul actual?

7 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu o sa vezi o reducere prea mare, mai mult de 300 de lei nu reduce nimeni.

| iwefgOficiall a răspuns:

Din ce am intrebat eu la altex preturile nu o sa scada asa mult posibil 200 de lei fata de acum asa ca ia-l.
Huawei tine preturile sus fiindca este aproape lider pe piata!

| Itanul a răspuns:

La unele produse am vazut preturi mai mari dupa "reducere". Si am mai observat ca vara, preturile sunt mai mici decat chiar si de Black friday. Urmareste eventualele reduceri.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ii apreciez pe Huawei, sa nu fiu inteles gresit, dar in momentul de fata trebuie sa fii debil sa te uiti dupa P10 Lite cand ai Xiaomi Mi A1 cu 4 GB/64 la doar 880 RON si vreo 810 pentru varianta 3/32.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca 800 a fost data trecuta.

| Nicoletaxyz a răspuns:

Cam 800-850 lei cu discount

| darrio2007 a răspuns:

Posibil nici sa nu-i scada pretul.