| SomkidApple a întrebat:

Salut, ce telefon in pretul de 1000 roni imi recomandati? Eu m-am gandit si pus pata pe un Huawei P9 Lite varianta Black, deoarece White iese prea mult in evidenta, mentionez ca sunt baiat si nu prea imi plac Samsung-urile, adica sunt multe alte telefoane mai bune ca Samsung-urile, ah. si nu vreau Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Este foarte bun Huawei P9. Daca ti s-a pus pata pe el si zici ca nu esti fan Samsung atunci cumpara-l. In pretul pe care il are este un telefon bun.

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Salut, daca iti place P9 Lite ia-l! Este foarte bun din toate punctele de vedere. Iti recomand sa-l cumperi de pe eMAG: http://profitshare.ro/l/2893754

| Roslie a răspuns:

Buna! Clar, daca nu iti plac Samsung-urile atunci inseamna ca nu esti fan nici IOS, poti incerca un Nokia Lumya asta daca iti place sistemul de operare...

| SomkidApple explică (pentru Roslie):

Nu din motivul asta nu-mi plac Samsung-urile, insa sunt prea folosite si vezi la toti oamenii, adica aspectul ma deranjeaza putin, insa cel mai tare ma inerverveaza specificatile lor... daca as lua un Samsung low budget sau ceva mid-range, specificatile lor nu sunt cele mai bune, adica SAMSUNG-urile nu sunt best-buy