| Blacky6 a întrebat:

Salutare,de curand mi-am achizitionat o pereche de adidasi marca adidas, dar spre surprinderea mea acestia imi sunt mici...totusi,am cautat pe internet cateva sfaturi despre largirea lor si am descoperit cum ca, daca ii bagi in congelator aproximativ 30 min cu pungi cu apa in ei acestia se vor dilata la inghetarea apei,sau incalzirea lor cu uscatorul...iar acum intrebarea mea vine,este ok sa fac asta daca pantofii nu sunt din piele? nu vor crapa? sau, stiti alte metode de largire a lor?

Răspuns Câştigător
| Elena888 a răspuns:

Cel mai bine ii returnezi. Pielea se dilata atat cat ii permite cusatura. E posibil sa pocneasca cusaturile daca le fortezi prea tare.

3 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

N-are rost, o sa pocneasca. Mai bine ii returnezi.

| Blacky6 explică:

Doar de curiozitate, cati 12 ani ai?