| iInfinityDarkness a întrebat:

Salutare.
Recent am cumpărat de pe okazii o folie din sticlă temperată care s-a dovedit a fi pentru un alt model. Am sesizat asta vânzătorului şi a zis că o să-mi trimită altă folie, eu trimiţându-i-o pe cea eronată. Întrebarea mea este, la poştă, pe acel mandat poştal, ce sumă ar trebui să trec sau nu trebuie să trec nici o sumă dacă îmi trimite alta?
Eu ce naiba ar trebui să completez pe aici? http://prntscr.com/77d8v3
Nu prea am idee care sunt demersurile pentru a trimite un colet. Am primit foarte multe colete, dar niciodată nu am trimis nici unul. Îmi poate explica şi mie cineva? Dau fundă + vot.

1 răspuns:
| Okaziiro a răspuns:

Salut, iInfinityDarkness! Iti recomandam sa stabilesti aceste detalii cu vanzatorul. Daca ai nevoie de ajutorul nostru ne poti scrie la suport@okazii.ro sau ne poti suna la 0374 652 944 (de luni pana vineri, intre orele 09.00-18.00). O zi frumoasa!