| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, stie cineva cum as putea sa imi vand tablourile? Pictez in ulei, acrilic dar si cu spray-uri de vopsea. Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fa poze si posteazale pe net (olx, tocmai.ro)

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Există olx si tocmai.ro

| DimLight a răspuns:

Olx, tocmai, pagina de facebook, le poti si expune la galerii daca le accepta, le poti vinde si stradal dar iti trebuie un certificat de la primarie si cred ca pfa.

| Brotacelul a răspuns:

De ce nu iti deschizi un magazin online in care sa-ti comercializezi produsele?
In acest sens chiar iti recomand www.ucoz.ro pentru ca iti poti face un magazin online cu unul dintre cele cateva sute de sabloane responsive si complet personalizabile (un sablon responsive poate fi vizualizat de pe orice dispozitiv conectat la internet), poti vinde un numar nelimitat de produse sau servicii, iti conectezi domeniul propriu.ro/.com si poti accepta plati cu cardul bancar sau prin PayPal. Toate optiunile acestea, precum si altele pe care nu le-am mentionat, se gasesc la 9.99$/luna! Sper ca te-am ajutat.

| AdyColt a răspuns:

Ai auzit de olx, nu?

| Albastru45 a răspuns:

Posteaza niste poze aici sa vad daca mai are rost sa pictezi sau trebuie sa iti gasesti de lucru.

| Andreea1198 a răspuns:

Ai putea sa-ti creezi o pagina de facebook unde sa postezi imagini cu tablourile tale, e cel mai simplu, dar nu pot sa-ti garantez ca iti va fi usor sa vinzi asa ceva online. Cu toate astea, iti urez succes!

| marius262 a răspuns:

Incearca pe siteul https://www.galeriamea.ro