| DyNaM0 a întrebat:

Salutare TPU, am facut o comanda pe okazii de folie de protectie pentru telefonul meu si acum vreau ca sa o anulez, problema este ca am facut comanda fara cont si nu pot urma pasii scris pe site deoarece imi spune sa intru la Contul meu >- si nu mai stiu ce, le-am trimis un email. Credeti ca poate fi anulata astfel?

2 răspunsuri:
| DyNaM0 explică:

La 10 minute dupa ce am facut comanda am cerut anularea, si asta seara nu a apucat nici sa vada comanda.

| Andree_Camy_1995 a răspuns:

Suna-i. Cel mai simplu este sa vorbesti cu un operator și sa rezolvați problema