| mariusrobert114 a întrebat:

Salutare TPU ce parere aveti despre produsle resigilate de la eMAG merita

Răspuns Câştigător
| Tudor947 a răspuns:

Depinde de cat e de sgariat si de lovit produsul.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu exista un raspuns perfect valabil, unele merita altele nu
Sunt produse care au fost returnate de catre cumparatori pentru ca aveau anumite mici "defecte" sau nu faceau ceea ce promiteau, deci ca si caracteristici nu erau ce trebuie, acelea nu merita cumparate resigilate in opinia mea

Sunt produse care au devenit resigilate ca melteanul a dat pe telefon 4800 de lei dupa aceea si-a dat seama ca nu are bani de tigari, a returnat produsul in timpul optim legal de 14 zile, si a primit banii inapoi...produsul devenind resigilat

| Violleta2022 a răspuns:

Da, fiindca inca ti se ofera garantie 3 luni, timp in care le poti duce inapoi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce iei si ce defecte au.

Eu am luat o masina de gaurit care prezenta zgaraieturi si avea amblajul rupt. A meritat reducerea de 60 lei. Insa nu mi-as lua un telefon cu zgaraieturi pe ecran spre exemplu