| DEADON a întrebat:

De mult timp ma gandesc sa-mi iau un lant diesel pana intr-un milion jumate sau doua milioane. Tip dog-tag! Dar nu prea gasesc unu' la un pret de asta. Daca ati putea sa-mi dati un link ceva. mi-ar fi de ajutor! !

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aici sunt sub 50 de lei:
http://www.vgbijuterii.ro/......engine.htm

La 1-2 milioane lei, probabil ca poti sa-ti asa ceva din platinum sau aur masiv, cu diamante si alte pietre pretioase.
Totusi, sa dai 2 milioane pe o bijuterie, mi se pare o risipa de banet... dar ma rog, poate ca sunteti miliardari.