| danyelo2000 a întrebat:

HEY TPU! Cat costa un telefon cu senzor cam cel mai mic pret cam pana in 2-3 milioane va rog dati-mi si un link in care sa-l pot vedea

Răspuns Câştigător
| Trololllo a răspuns:

Cred ca prin senzor te referi la touch screen. Depinde. Daca il iei la prima mana el poate sa coste cel putin 5 milioane. Daca il iei la a 2-a mana poti sa il gasesti chiar si la 1 milionn...2. Depinde de telefon. Sper ca ti.am fost de ajutor. Funda?

4 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ce fel de senzor?

| TheBlackAng3l a răspuns:

Ce vrei sa zici prin senzor? ce fel?

| TheBlackAng3l a răspuns:

Sub 2 milioane ma indoiesc ca o sa gasesti unul care sa si functioneze bine..mai bine faci un abonament sau mai strangi si iti iei unul nou
lucrul nou e nou