| lovemyname a întrebat:

Mi-am cumparat ieri de la Diechman niste bascheti galben deschis fff frumosi unisex si mi cam jena sa ii port ca is unisex
ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Buna. Nu e problema daca sunt unisex si sunt galbeni. Din moment ce sunt unisex si iti plac,poarta-i fara jena. Daca stii sa-i asortezi cu ceva,poti sa porti si roz, ca nu iti zice nimeni nimic, stai linistit. laughing

| Bogdanux a răspuns:

Poarta-i fara grija daca iti plac.De ce sa nu te bucuri de o pereche de bascheti din cauza gurilor sparte?

| Chris a răspuns:

Daca sunt "fff frumosi", nu vad care e problema.

| eu17 a răspuns:

Ma daca tie iti plac? nu vad problema. si is si unisex. deci...

| Adicteddd a răspuns:

Suna eduard pai nu este nici o problema sunt"unisex"si pentru fete si baieti, eu una am vazut baieti care purta niste bascheti rosi si nuini era jena cu ei si in plus ii statea foarte bine si daca uh te simti bine in ei asta este tot ce conteaza.peace

| BogZzyY a răspuns:

FRATE DUPA MN DACA SUNT UNISEX pentru fete sunt potriviti cei de culoare:rosie,roz, mov, portocaliu...nici decaum galben galben este culoare barbateasca deci poartai sanatos! bye! funda plzz

| Ghost a răspuns:

Copil copac si daca scrie ce tu o sa mori cu painea pe masa