| Anonimboy111 a întrebat:

Salutare TPU, sunt baiat si mi am cumparat niste blugi de fete crezand ca sunt de baieti. arata foarte bine sunt largi nu skinny si nu stiu ce sa fac, imi plac mult si as vrea sa i port dar parca nu ma simt eu bine stiind ca sunt de fete. ce sa fac help?

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pariez să NU se vede că ar fi de "fete", de regulă ei sunt unisex

| Anonimboy111 explică (pentru sierra1):

Pe net modelul este fata scrie ca pantalonii sunt de fete, si nu se cede ca si cum sunt de fete dar nu ma simt eu ok dar ii voi purta cel mai probabil

| Dismally a răspuns:

Care e problema, daca iti vin, iti plac si nu sunt roz? big grin Poarta-i, nu o sa-si dea seama nimeni oricum.

| Anonimboy111 explică (pentru Dismally):

Sunt negri si par de baieti si sunt largi nu stransi

| Lioana a răspuns:

Nu e nici o problema daca nu se vede pe ei ca sunt de fete. Poarta-i linistit.
Si eu mi-am luat niste manusi pe placul meu asa cum cautam demult si care se asorteaza cu noua mea haina. Eu as fi zis ca sunt de femei dar la iesire am vazut ca scrie pe bonul de la casa ca sunt de barbati. Crezi ca mi-a pasat? In ochii mei sunt manusi de femeie si asta e tot ce conteaza.

| Anonimboy111 explică (pentru Lioana):

Lasa manusile una sunt manusile, alta pantalonii. eu nu ma simt ok daca stiu ca sunt de fete si eu sunt baiat

| Lioana a răspuns (pentru Anonimboy111):

Eu ti-am spus parerea mea dar tu faci cum crezi. Degeaba ne intrebi pe noi daca tu deja ai o parere formata si nu-ti pasa de parerile altora.

| Anonimboy111 explică (pentru Lioana):

Nu e formata de tot doar am intrebat, aveti dreptate, multumesc pentru raspunsn

| ReddY25 a răspuns:

Aia e, fii mai atent pe viitor și sa-i porți sănătos

| blackann a răspuns:

Si care e problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca nu sunt stramti si sunt si negri, serios acum, care e faza? Poarta-i! Au ceva inimioare pe ei? laughing

| Anonimboy111 explică:

Buzunarele din spate sunt mari, *** eu intreb aici lumea sa ma ajute si tu ma iei la misto sau spui din propria ta experienta?

| BunaVestire982 a răspuns:

Salut baiete. Si eu sunt băiat. Nu tine cont de gura lumii. Știi cum se zice. Câinii latră ursu trece. Poartă-i mândru!