| mariustudor a întrebat:

Salutari,

Am plasat si eu o comanda la CEL.ro, platita cu cardul si azi am zis sa ma interesez si eu. Daca dau pe buton "Anuleaza Comanda" in cat timp primesc banii inapoi? Sau... daca ii mai primesc, Multumesc

3 răspunsuri:
| Avrămuţ_Alexandru_George_1985 a răspuns:

Caută pe Facebook grupul "păgubiți de cel.ro"

| mariustudor explică (pentru Avrămuţ_Alexandru_George_1985):

Nu e nevoie totul a fost ok.

| Avrămuţ_Alexandru_George_1985 a răspuns (pentru mariustudor):

Ai avut noroc. Eu unul nu mai comand de la ei. Am comandat o cușcă pentru căței cu plata online și când a venit curierul, era trecută cu plata ramburs.