| anonim_4396 a întrebat:

Salutari, am si eu o mica intrebare pentru cei care se pricep.
Am doua vinuri din pivnitele Al Bano cu semnatura lui Al Bano, unul din 1997 Salice Salento si unul din 2001 Don Carmelo.
As dorii sa le vand si nu stiu la ce pret sa le dau.
As mai dorii sa stiu daca cunoasteti colectionari/amatori/site-uri de colectionari unde sa le pot vinde?
Stima si respect, dau funda happy

3 răspunsuri:
| Iubareatzãã a răspuns:

Cred ca valoreaza ceva.happy
Bafta!

| NevastuicAaA a răspuns:

Pretul depinde si de calitatea vinului(care nu depinde numai dupa ani) sau daca este demi dulce, dulce, sec, demi-sec.
Trebuie sa guste cineva care se pricepe in vinuri ca sa iti spuna cat valoreaza.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia uite aici agramatism! De cand se scrie "dori" cu doi "i"? Si le mai dai altora lectii!