| nogayman a întrebat:

Salutari! Astazii am o intrebare pentru cunoscatorii de microfoane Audio-Tehnica. Se apropie craciunul am strans 7 milioane si de craciun imi doresc sa imi cumpar un microfon Audio Tehnica AT2020 dar ma gandesc ca majoritate youtuberilor au microfon AT2035 [maxsialtele, iraphahell, maxinfinite, huahwi etc] Si vreau sa ma decid daca sa achizitionez un microfon AT2020 sau un AT2035 deoarece AT2020 are si un stativ iar AT2035 nu stiu daca are...

Deci ce imi recomandati sa cumpar si de ce? Astept cat mai multe comentarii :3 Multumesc Anticipat happy Dau funda big grin

1 răspuns:
| Panamax a răspuns:

Daca vorbesti cum scrii, cauta unul cu corector gramatical incorporat.