| RăspundeRapid2017 a întrebat:

Saluut! Duminică(4 noiembrie) am comandat de pe H&M niste haine.Pe site scria ca vin in 2-4 zile lucrătoare.Credeti ca imi ajung pana maine? Pentru ca as vrea sa mă îmbrac la un fel de eveniment sâmbătă cu ele.Imi spuneți voi detalii sau macar sa va spuneți parerea daca ajung pana maine?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca da. Eu am intalnit dese situatii in care scriau ca vine in 2-4 zile si mi-au venit mai repede. Poate ca au multe comenzi!