| no name a întrebat:

Saptamana viitoare e ziua prietenului meu si avem o luna impreuna aproape si nu stiu cam ce cadou as putea sai cumpar imi puteti da niste idei va rog frumos! multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Mihaela_5188 a răspuns:

Daruieste-i ceva in semn de prietenia voastra, ceva care va legat cel mai mult unul de altul, sau ceva ce ar putea tine minte mereu, ce sa-i aminteasca de tine, sau poate doar ceva bani.

| Cathy_5203 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un parfum, ori gel de dus ori un tricou, daca stii de marime poarta sau, nu stiu o bratara, ceva...

| Siracuzia a răspuns:

Pai... ce stii tu ca ii place.Acum depinde si de varsta prietenului tau.Cumpara-i ceea ce si-a dorit el cel mai mult sau cumpara-i un mic cadou care sa simbolizeze iubirea ta. fundita?

| oricine a răspuns:

O rama de poza draguta cu inimioare.si acolo sa pui poza cu voi, s-au o pernaX:X:X:X, ori un ceas! bafta!:*

| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! Ii poti lua un tricou, un ceas/bratara, un ursulet de plus, o poza cu voi doi, o perna personalizata, un lant cu initiala de la numele tau (ar fi frumos sa ai si tu unul cu initiala lui), un parfum, insa cred ca nu conteaza asa de mult cadoul cat conteaza gestul ...bafta in alegerea cadoului! pa-pa

| Ioana1984 a răspuns:

Pentru ziua lui ai putea sa-i iei un set, parfum+after shave sau vezi tu un set barbatesc, sau un tricou cu ceva scris haios, si ca luna sarbatorita impreuna cu el poti sa-i faci cadou o rama cu forografia voastra impreuna cu dedicatie.Succes.

| PeeWeeVi a răspuns:

Superb ar fi sa-i iei un tablou micut cu o poza faina cu voi doilove struck:Xlove struck
si sa-i pui si un biletel cu un pliculet rosu in care sa-i scrii ceva de genul asta:
Cand soarele si luna
Se vor intalni
Atunci si noi doi
Ne vom desparti.
Te iubesc!

sau poate un pur si simplu te iubesc...

sau o alta strofa faina:
Daca te iubesc
Nu e vina mea
Fiindca m-ai vrajit
Cu privirea ta.

Funda?big grin