| printesik a întrebat:

Buna peste o saptamana si ceva este ziua (majoratul)prietenului meu si nu prea stiu ce as putea sa.i cumpar. vreau sa mentionez ca suntem impreuna de o luna :X ..si zilele astea plec la mare ..idei daca pot sa.i cumpar ceva de acolo sau daca nu ce se poate cumpara in general la un majorat.

1 răspuns:
| roxkiss a răspuns:

Nu stiu ce poti sai iai, ea ceva simbolic, stiu ca barbatii iubesc ceasurile de miina, poate fi un cadou f bun, sau ceva de la mare de obicei sunt multe lucruri frumoase acolo, buticuri...ia ceva de imbracat, afla marimea la T sirt si ea ceva ce creyi ca va purta.))) cred ca vei gasi un cadou f bun, si daca te iubeste orice ii vei cadona lui ii va placea! succes!