| IAmSoDifferent a întrebat:

Se potrivesc blugii cu sandale cu piele intoarsa?

Răspuns Câştigător
| lunathemoon a răspuns:

Da se potrivesc. dar depinde de e tricou sau miaieu tricou iti iei!

6 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Pai nu stiu ....depinde,da-ne mai multe detalii, sunt cu toc, ce culoare, cum sunt blugii?

| IAmSoDifferent explică (pentru JamilaGizeh):

Sunt cu toc nu foarte mare, negre
Blugii sunt normali adica. e o fusta pantaloni (fusta in fata pantaloni in spate)

| dianna92 a răspuns:

Se potrivesc dar ar merge mai bine daca blugii sunt scurti sau 3 sferturi decat lungi. Ideea e sa ti se vada putin si din picior. Cel putin asa imi place mie happy Dar depinde si de sandale si de felul blugilor

| IAmSoDifferent explică (pentru dianna92):

Sandale: Sunt cu toc nu foarte mare, negre
Blugii sunt normali(ma rog scurti) adica. e o fusta pantaloni (fusta in fata pantaloni in spate)

| dianna92 a răspuns (pentru IAmSoDifferent):

Eu zic ca merg sandalele.

| Adryanna2000 a răspuns:

Blugii se potrivesc intotdeauna cu orice incaltaminte.