| Sonia822 a întrebat:

Se vand la teleshopping niste aparate mici, precum un ruj, care rad/smulg mustata. Are cineva si poate sa lase un review? Vreau sa cumpar pentru o mustacioasa.

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Secretele Elenei pe Youtube, ea are unul achizionat de pe Aliexpress si este multumita de stiloul depilator, poti vedea review-ul facut de ea https://www.youtube.com/watch?v=tqGCg7yF1X0

| antimulte a răspuns:

Eu nu as avea incredere sa iau produse de la teleshopping, si nu ca nu ar face nimic, sau ca ar fi proaste, ci pentru faptul ca sunt exagerat de scumpe, aparate de masaj, de epilat ce vrei tu, la tv vand niste produse de mijloc cel mult si la preturi ultra mega premium.

| Simpatic a răspuns:

Cum ti-a spus si cineva in randurile de mai inainte, sunt fake majoritatea produselor de la aceste reclame obscure, nimic din ce zic acolo nu este real! Dar nimic si pot sa iti dau exemple de la celebra pasta de polish a lor care scoate toate zgarieturile adanci si acopera orice vopsea astfel incat sa nu se mai cunoasca (Ce gluma buna) pana la sprayul hair erase de ex. care se dadeau aia si alea pe picioare si apoi se lua parul cu o carpa curata de ziceai ca s-au epilat cu laser 10 sedinte deodata.
Deci numai minciuni si vrajeli.
Totusi daca te mananca sa bagi bani in prostii de genul produsul cautat de tine cred ca este : https://www.top-shop.ro/wellneo-flawless

| danbnz a răspuns:

Ce model, ce aparat... ceva amanunte in plus nu ar strica.
Nu gasesti review-uri pe net?